Skontaktuj się

          + 48 22 435-31-23

         

 

e-mail: biuro@it-helper.pl

Tryb SkypeMe™!

Telewizja hotelowa

Jednym z ważnych aspektów prowadzenia obiektów hotelowo-konferencyjnych jest dostęp do odbioru programów telewizyjnych dla klientów końcowych korzystających z usług hotelowych.

500 kanałów TV i nie ma co oglądać ? Wydaje się Państwu że goście oczekują czegoś wiecej ?

Czy jest sens inwestować w tradycyjny i bardzo kosztowny system PAY-TV ? Czy zwiększy to przychody i obłożenie Państwa obiektu ?

Znamy odpowiedzi na te pytania i wiemy doskonale jak poradzić sobie z tymi problemami.

Dobór odpowiedniego systemu telewizji hotelowej oraz prawidłowe wykonanie instalacji teletechnicznej polega na całkowitej zmianie podejścia do sposobu funkcjonowania systemu telewizji i internetu w hotelach, niezależnie od wielkości obiektu, co zdecydowanie podnosi komfort pobytu gościa i zapewnia niezapomniane wrażenia.

Proponujemy zastosowanie w pełni multimedialnych systemów oferujących wszystkie funkcje supernowoczesnego centrum rozrywki, gdzie oprócz odbioru programów telewizyjnych i radiowych, uruchomionych jest cały szereg usług związanych z cyfrowym przekazem mediów strumieniowych IPTV takich jak : filmy, w tym VOD, muzyka, cyfrowe radio z wyborem ponad 1.000 stacji, Internet, kiosk z gazetami, informacyjny przekaz strumieniowy RSS, gry TV, interaktywny przewodnik programowy TV, informacje hotelowe, pogoda oraz informator turystyczny, przewodnik miejski, a wszystko to dostępne z kanapy hotelowej i pilota TV, poprzez intuicyjną nawigację.

Dobór odpowiedniego systemy powienien mieć możliwość integracji ze wszystkimi dostępnymi na rynku odbiornikami TV LCD. Jako alternatywa istnieje możliwość dostarczenia w pełni zintegrowanych odbiorników przystosowanych do pracy z systemem.

System powienien mieć możliwość integracji z systemami hotelowymi poprzez zastosowanie odpowiednich rozwiązań informatycznych.

Sam system nie mógłby funkcjonować bez odpowiednio przygotowanej infrastruktury technicznej. Dletego proponujemy Państwu wykonanie przez nas całego projektu począwszy od wykonania instalacji kablowej do wdrożenia systemu i instalacji odbiorników TV. Jesteśmy gotowi opracować dla Państwa również strukturę całego systemu wraz z interfejsem graficznym i interaktywnymi materiałami dotyczącymi Państwa obiektu.

W ramach współpracy jesteśmy również w stanie wziąć na siebie wszystkie sprawy związane z aspektami formalno prawnymi dotyczącymi praw autorskich i opłat licencyjnych. Dzieki temu rozwiązaniu nie będą Pańśtwo musieli zawierać odrębnych umów w tym zakresie tylko otrzymają to od nas w pakiecie.

 

ZADAJ PYTANIE