Skontaktuj się

          + 48 22 435-31-23

         

 

e-mail: biuro@it-helper.pl

Tryb SkypeMe™!

Systemy oszczędzania energii

Czy zdają sobie Państwo sprawę ile z Państwa gości zostawia włączone oświetlenie i urządzenia znajdujące się w pokojach hotelowych ? Czy zdają sobie Państwo sprawę ile może wynieść rachunek końcowy za prąd ?

Z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, iż większość gości hoteli nie przywiązuje wagi do tego, aby przed całkowitym opuszczeniem pokoi wyłączyć wszystkie urządzenia czy światło w łazience itp. Od momentu wyjścia gościa do momentu przyjścia sprzątaczki może minąć wiele godzin a czasami nawet i cały dzień. Koszty związane z zużyciem prądu w kilkudziesięciu pokojach i przy powtarzającej się sytuacji mogą w skali miesiąca być bardzo wysokie.

Dlatego proponujemy Państwu system oszczędzania energii polegający na aktywacji obwodu elektrycznego całego pokoju hotelowego po włożeniu karty od drzwi w odpowiedni czytnik aktywujący obwód.

Rozwiązanie to pozwala w prosty i stosunkowo niedrogi sposób zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej, gdyż urządzenia nie pobierają prądu w sytuacji, gdy nikogo nie ma w danym pokoju. System ten musi być odpowiednio zaprojektowany i dostosowany do innych elementów funkcjonujących w pokojach jak minibary, telewizja hotelowa itp.

Nasza firma posiada gotowe rozwiązania w tym zakresie, jak również dysponuje odpowiedniej klasy specjalistami posiadającymi odpowiednie uprawnienia przy wykonywaniu instalacji tego typu systemów.

 

ZADAJ PYTANIE