Skontaktuj się

          + 48 22 435-31-23

         

 

e-mail: biuro@it-helper.pl

Tryb SkypeMe™!

Systemy minibarów

Oferowane przez naszą firmę minibary zostały zaprojektowane w oparciu o nowoczesne technologie. Wszystkie minibarki posiadają bardzo prostą w obsłudze regulację temperatury wewnątrz oraz są wyposażone w system automatycznego rozmrażania. Wnętrze minibaru jest podświetlane diodami LED, których żywotność jest znacznie dłuższa niż tradycyjnych żarówek. Za dopłatą istnieje możliwość zainstalowania przeszklonych drzwi, które będą prezentować zawartość minibarku. 

Wnętrze każdego minibaru zaprojektowane jest z myślą o produktach do sprzedaży, z regulowaną wysokością półek oraz specjalnymi uchwytami podtrzymującymi miniaturowe butelki alkoholi. W swojej ofercie posiadamy minibary wolnostojące, które opcjonalnie można zabudować w meblach dzięki zastosowaniu specjalnego uchwytu.

Minibary wyposażone są w specjalne półki integrowane z systemami hotelowymi odczytujące w czasie rzeczywistym dokonanie pobrania towaru przez klienta. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań skorzystanie z usługi od razu jest ewidencjonowane i doliczane do rachunku klienta.

 

ZADAJ PYTANIE