Skontaktuj się

          + 48 22 435-31-23

         

 

e-mail: biuro@it-helper.pl

Tryb SkypeMe™!

Systemy kontroli dostępu

 

Nasza firma realizuje usługę Kontroli Dostępu (KD) do firm, urzędów i osiedli, pomieszczeń biurowych  w oparciu o elektroniczne karty zbliżeniowe. Na każdym przejściu ograniczającym dostęp instaluje się elektrozaczep i czytnik kart. Użytkownicy po zbliżeniu karty do czytnika uzyskują możliwość przejścia.
Przejście może być kontrolowane z jednej strony (częściej spotykane) lub z dwóch stron (po jednym czytniku z każdej strony).

Zamiast elektrozaczepu można zainstalować inne formy zamka, przykładowo:
- zwory elektromagnetyczne
- zamki solenoidowe
- inne zamki elektryczne
- bramkę trójramienną, popularną w miejscach o dużym ruchu jak np. stacja metra
 Zamiast czytnika kart zbliżeniowych można zainstalować:
- klawiaturę cyfrową
- czytnik biometryczny, np. czytnik linii papilarnych
- odbiornik sygnału pilotów radiowych, szczególnie na bramach, szlabanach
- czytnik kart o większym zasięgu np. czytniki UHF

Czytniki Autonomiczne to takie, które samodzielnie podejmują "decyzję" o otworzeniu przejścia na którym są zainstalowane. Czytniki  Sieciowe natomiast połączone  są grupowo do Kontrolera.

Nasza firma realizuje kompleksowo instalacje tego typu systemów ze szczególnym uwzględnieniem wymagań klienta. Jeżeli mają Państwo dosyć oglądania codziennego widoku pęku kluczy nasza propozycje jest właśnie dla Państwa:

 

Nasze rozwiązania pozwalają na całkowitą eliminację z funkcjonowania w Państwa obiekcie tradycyjnych kluczy. Do otwierania poszczególnych pomieszczeń wystarczy wyłącznie karta, kod dostępu lub czytnik linii papilarnych.

Wszystkie zdarzenie ewidencjonowane są w systemie. System pozwala na wygenerowanie określonych raportów z informacją jaką kartą, kodem zostały otwarte drzwi, magazyn itp.

System umożliwia również wprowadzenie harmonogramów wraz z ustaleniem godzin otwarcia i całkowitego zamknięcia pomieszczeń, przez co mamy pewność iż drzwi zostały prawidłowo zabezpieczone.

Możliwości wykorzystania systemu i kart są ogromne oprócz otwierania drzwi systemy mogą ewidencjonować czas pracy, jak również otwierać bramy parkingowe itp. W zależności od potrzeb nasza firma integruje system z innymi urządzeniami przez co możliwe jest wykonanie kompleksowych rozwiązań z naciskiem na uniwersalność i wykorzystanie do wszystkich elementów systemu tylko jednej karty.

 

Zamki na karty magnetyczne i chipowe

 

Tradycyjne klucze mechaniczne coraz częściej na rynku hotelarskim są zastępowane przez systemy zamków na karty magnetyczne. Klucz mechaniczny może bowiem być z łatwością skopiowany, a Hotel nie ma możliwości sprawdzenia kto wchodził do pokoju.

Niezależne zasilanie z baterii, brak konieczności stosowania okablowania, szeroka paleta kolorystyczna zamków, różne modele klamek, kilka wariantów wyposażenia recepcji czynią system wyjątkowo elastycznym, komfortowym oraz prestiżowym.

Systemy elektronicznych zamków hotelowych stosowane są we wszystkich obiektach - od małych obiektów do ogromnych kompleksów hotelowych liczących kilka tysięcy pokoi - w których wymagany jest najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygoda obsługi.

Oferowane przez naszą firmę zamki spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz atesty.

Istnieje możliwość wykonania przez naszą firmę integracji systemów elektronicznych zamków z systemami hotelowymi, przez co kodowanie karty może być wykonane bezpośrednio z systemu hotelowego i w momencie dokonywania zameldowania gościa. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania znacznie ograniczamy czas niezbędny na wykonanie czynności kodowania karty i przypisania uprawnień dostępowych.

 

ZADAJ PYTANIE