Skontaktuj się

          + 48 22 435-31-23

         

 

e-mail: biuro@it-helper.pl

Tryb SkypeMe™!

Rozwiązania dla hoteli

Nieustanny rozwój turystyki wypoczynkowej i biznesowej wymusza konieczność zapewnienia Gościom coraz większego komfortu wypoczynku, pracy oraz poczucia bezpieczeństwa w hotelach, ośrodkach, pensjonatach.

Duża liczba odwiedzający Państwa Gości to jednocześnie, wysokie wymagania stawiane przed systemami zapewnienia bezpieczeństwa, jak również systemami ochrony mienia samego hotelu.

W ramach świadczonych usług oferujemy Państwu szereg rozwiązań - począwszy od systemów obsługi gości (dostęp do internetu, minibary, telewizja hotelowa, rozwiązania telekomunikacyjne), poprzez systemy telewizji przemysłowej,  kontroli dostępu a na systemach oszczędzania energii skończywszy.

Każde z poszczególnych rozwiązań musi być dopasowane do wielkości i złożoności poszczególnego obiektu, jak również umożliwiać elastyczną i szybką rozbudowę oraz sprawne zarządzanie.

W konsekwencji działania systemy te przyczynią się do zmniejszenia kosztów funkcjonowania obiektu, zapewniając możliwość obserwacji przebiegu procesów w nim zachodzących.

 

Telewizja hotelowa

Internet

Rozwiązania telekomunikacyjne

Systemy kontroli dostępu

Telewizja przemysłowa

Systemy minibarów

Systemy oszczędzania energii

Monitoring wizyjny

 

ZADAJ PYTANIE