Skontaktuj się

          + 48 22 435-31-23

         

 

e-mail: biuro@it-helper.pl

Tryb SkypeMe™!

Monitoring wizyjny

Nasza firma specjalizuje się w zakresie wykonywania instalacji systemów monitoring wizyjnymonitoringu wizyjnego CCTV.

Wdrożenie systemu monitoringu wizyjnego w obiektach hotelowo-konferencyjnych zakłada umożliwienie rejestracji obrazu wizyjnego realizowanego na terenie danego obiektu. Rejestracja obrazu realizowana będzie w formie zapisu obrazu cyfrowego.  Dostęp do podglądu obrazu będzie możliwy w każdej chwili na żywo lub też wstecznie przy założeniu około 30 dni zapisu wstecznego obrazu.

Każdorazowo przed przystąpieniem do realizacji instalacji monitoringu wizyjnego wykonujemy wizję lokalną w obiekcie i na jej podstawie opracowujemy plan rozmieszczenia kamer oraz ich ilości dla zapewnienia optymalnej ochrony obiektu. W przypadku, jeżeli posiadają Państwo działający już system monitoringu wizyjnego, przedstawiamy koncepcje jego adaptacji i przystosowania do proponowanych przez naszą firmę rozwiązań technologicznych i systemowych na kamerach kolorowych z nagrywaniem obrazu na dysk twardy serwera centralnego.

System ten będzie miał znaczenie głównie prewencyjne. Widoczne kamery będą miały za zadanie odstraszać sprawców działań przestępczych lub wykroczeń. Dodatkowo system będzie służył kontroli funkcjonalnej obiektu. System ten będzie systemem „bezobsługowym” obraz będzie nagrywany samoczynnie. Dostęp do zapisu obrazu będzie możliwy z każdego miejsca.
W celu realizacji instalacji proponujemy system telewizji dozorowej oparty o miejsca pod warunkiem posiadania dostępu do internetu oraz komputera ze skonfigurowanym oprogramowaniem. Na życzenie możliwe jest udostępnienie podglądu bezpośrednio przez przeglądarkę internetową bez instalacji dodatkowego oprogramowania.

System  monitoringu wizyjnego składać się będzie z poszczególnych elementów infrastruktury technicznej służącej do przesyłania obrazu video, jak i elementów, które będą odbierać i wysyłać te sygnały.

W zależności od możliwości technicznych ułożenia okablowania i odległości proponujemr rozwiązania kalblowe, jak również w oparciu o technologie transmisji bezprzewodowej. Instalacje wykonujemy w oparciu o sprzęt renomowanych producentów.

 

Funkcjonalność oprogramowania dla rozwiązań monitoringu wizyjnego:

Dostęp do systemu monitoringu wizyjnego będzie możliwy z każdego komputera wyposażonego w połączenie internetowe oraz specjalne oprogramowanie, które skonfigurowane zostanie przez pracowników naszej firmy na wskazanych stacjach roboczych.

Instalowane oprogramowanie umożliwia w szczególności:

oglądanie obrazu z kamer na żywo w czasie rzeczywistym,

przełączanie się pomiędzy poszczególnymi kamerami,

dostęp do zapisu wstecznego,

dostęp do obrazu z różnych obiektów wyposażonych w system monitoringu,

możliwość zapisania plików filmowych z serwera na dysk twardy komputera wyposażonego w oprogramowanie,

możliwość zapisu zdjęć wygenerowanych z serwera dysk twardy komputera wyposażonego w oprogramowanie.

 

ZADAJ PYTANIE